Бокстан ел чемпионаты аяқталды

Ақтауда өткен ерлер арасындағы бокстан Қазақстан чемпионаты өз мәресіне жетті. 10 салмақ дәрежесі бойынша үздіктерді анықтаған жарыста командалық есепте Түркістан облысы 2 алтын, 3 күміс және 2 қола медальмен бірінші орында тұрса, Маңғыстау облысы 1 алтын, 3 күміс, 4 қола медальмен екінші орынға тұрақтады. Ал үшінші орын Жамбыл облысының еншісіне бұйырды.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер тізімі:

49 келі:

1. Теміртас Жүсіпов (Ақмола облысы)

2. Ермек Мәдиев (Жамбыл облысы)

3. Жандос Несіпжан (Алматы облысы), Жомарт Ержан (Түркістан облысы)

52 келі:

1. Әнуар Мұзапаров (Алматы облысы)

2. Сәкен Бибосынов (Түркістан облысы)

3. Азат Махметов (Астана), Абай Қуандықов (Ақтөбе облысы)

56 келі:

1. Қайрат Ерәлиев (Түркістан облысы)

2. Оразбек Асылқұлов (Ақмола облысы)

3. Жанболат Қыдырбаев (Жамбыл облысы), Нұрбол Қалжанов (Маңғыстау)

60 келі

1. Зәкір Сафиуллин (Шымкент)

2. Саматәлі Толтаев (Маңғыстау обл)

3. Серік Теміржанов (Павлодар облысы), Бағдат Уайдиев (Қызылорда)

64 келі

1. Санатәлі Толтаев (Маңғыстау обл)

2. Бекдәулет Ибрагимов (Түркістан облысы)

3. Мирасәлі Сәрсенов (Жамбыл облысы), Сабыржан Бекбергенов (Алматы обл)

69 келі

1. Абылайхан Жүсіпов (Қарағанды облысы)

2. Асланбек Шымбергенов (Жамбыл облысы)

3. Мәулен Өскенбек (Маңғыстау), Қанағат Маралов (Астана)

75 келі

1. Әбілхан Аманқұл (Жамбыл облысы)

2. Ерік Әлжанов (Маңғыстау облысы)

3. Тұрсынбай Құлахмет (Қызылорда), Аман Қазанғапов (Жамбыл облысы)

81 келі

1. Бек Нұрмағанбет (Түркістан облысы)

2. Михаил Коханчик (Қостанай облысы)

3. Тимур Ержанов (ШҚО), Нұрлан Сабыров (Маңғыстау облысы)

91 келі

1. Василий Левит (Астана)

2. Бекзат Нұрдәулетов (Маңғыстау облысы)

3. Алексей Севостьянов (Қарағанды), Абзал Құттыбеков (Түркістан)

+ 91 келі

1. Қамшыбек Қоңқабаев (Қызылорда облысы)

2. Нұрлан Сапарбай (Түркістан облысы)

3. Ержан Сейтімбетов (Ақтөбе облысы), Айболды Дәуренұлы (Маңғыстау)

 

Фото: ҚР ҰОК

 

 

Танымал жаңалықтар

Соңғы жаңалықтар

  • Футбол
УЕФА Чемпиондар лигасының 1/8 финалына шыққан барлық командалар белгілі болды
  • Қалғандары
Алла Важенина, Анна Нұрмұхамбетова және Ольга Рыпаковаға ресми түрде Олимпиада жүлдегерлері атанды
  • Қалғандары
«Қазақстан» телерадиокорпорациясы Тәуелсіздік күніне орай арнайы жобалар дайындады
  • Қысқы спорт түрлері
Абзал Әжіғалиев шорт-тректен әлем кубогі кезеңінде қола жүлдегер атанды
  • Қалғандары
Конфедерация кубогі -2018. Жеңімпаздар анықталды
  • Қалғандары
2018 жылғы Ұлттық спорттық жүлдені табыстау рәсімі өтті
  • Бокс
"Astana Arlans" бокс клубының жабылатыны ресми мәлім болды
  • Қысқы спорт түрлері
Шорт-тректен Әлем кубогының кезеңі Алматы қаласында өтеді
  • Футбол
Лука Модрич – 2018 жылғы «Алтын доп» иегері
  • Футбол
Қазақстан құрамасының «Еуро-2020» іріктеу кезеңіндегі қарсыластары анықталды
  • Күрес
Айбек Нұғымаров - «Әлем барысы - 2018» турнирінің жеңімпазы (ВИДЕО)
  • Қалғандары
Дамир Исмагулов UFC-дегі алғашқы жекпе-жегінде жеңіске жетті (Видео)
  • Футбол
"Астана" клубы "Динамоға" есе жіберді. 1/16-ның екінші жолдамасы соңғы турда шешіледі
  • Күрес
  • Ұлттық спорт
«Әлем Барысы» чемпионатын «QAZAQSTAN» және «QAZSPORT» телеарналары тікелей эфирде көрсетеді
  • Футбол
УЕФА Чемпиондар лигасының 1/8 финалына шыққан алғашқы командалар белгілі болды
  • Футбол
«Астана» - «Динамо Киев» ойыны тікелей эфирде
  • Футбол
Globe Soccer Awards-2018 жүлдесіне үміткерлер анықталды
  • Қалғандары
«QAZSPORT» ТЕЛЕАРНАСЫ СПОРТ КОММЕНТАТОРЛАРЫНА КАСТИНГ ЖАРИЯЛАЙДЫ!
  • Қалғандары
Дмитрий Алексанин әлем кубогі кезеңінде қола медаль жеңіп алды
  • Бокс
The Ring Головкинді Р4Р рейтингінен төмен сырғыта бастады