Русский
Қазақша
Новости
Телепрограмма
Телепроекты
Видеоархив
Онлайн
Олимпийские Игры - 2024
Футбол
Бокс
Игры Кочевников - 2024
Хоккей
Баскетбол
Теннис
Борьба
Все теги
Телепрограмма
Главная
Телепрограмма
09-07-2024
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
06:55
Әнұран
07:00
Live
СПОРТты ТАҢда
Tаңғы спорттық, ақпараттық, танымдық, ойын-сауық бағдарламасы
09:10
UEFA EURO 2024. 1/4 финал
Испания – Германия
11:55
UEFA EURO 2024
Еуропа Чемпионатының барлық голдары. 1-тур
12:20
Волейбол. Challenge Cup - 2024. Әйелдер
Сингапур – Индонезия
13:35
UEFA EURO 2024. 1/4 финал
Нидерланд – Түркия ойынының шолуы
13:50
UEFA EURO 2024
Еуропа Чемпионатының барлық голдары. 2-тур
14:10
QJ LEAGUE
«Тобыл» - «Жас Қыран»
15:55
UEFA EURO 2024. 1/8 финал
Франция – Бельгия ойынының шолуы
16:10
Super Bol!
3 сезон. 13 выпуск
16:35
Волейбол. Ұлттар Лигасы. Әйелдер
Болгария – Қытай
17:55
UEFA EURO 2024. 1/4 финал
Англия – Швейцария ойынының шолуы
18:10
UEFA EURO 2024. 1/4 финал
Португалия – Франция
20:55
Кәсіпқой бокс
Теофимо Лопес – Стив Клаггетт
22:55
UEFA EURO 2024
Еуропа Чемпионатының барлық голдары. 3-тур
23:20
Live
UEFA EURO 2024. Студиялық бағдарлама
Испания – Франция қарсаңында
23:50
Live
UEFA EURO 2024. 1/2 финал
Испания – Франция
02:00
Әнұран
04:45
Әнұран
04:50
Live
Америка Кубогы – 2024. 1/2 финал
Аргентина – Канада
Последние записи
Новости
Теннис
23.08.2024
Тимофей Скатов во второй раз в карьере сыграет в основе US Open
Новости
23.08.2024
Телеканал «Qazsport» покажет XVIІ Летние Паралимпийские Игры в прямом эфире
16.08.2024
SPORT REVIEW | Ақпараттық-сараптамалық бағдарламасы | 16.08.2024
16.08.2024
SPORT REVIEW | Ақпараттық-сараптамалық бағдарламасы | 16.08.2024
15.08.2024
SPORT REVIEW | Ақпараттық-сараптамалық бағдарламасы | 14.08.2024
15.08.2024
SPORT REVIEW | Ақпараттық-сараптамалық бағдарламасы | 14.08.2024
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Еркін күрес | 97 келі | Әлішер Ерғали – Мостафа Елдерс
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Еркін күрес | 125 келі | Юсуп Батырмұрзаев – Роберт Баранов
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Таеквондо | Батырхан Төлеуғали – Симоне Алессио
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Таеквондо | Батырхан Төлеуғали – Исмаель Кулибали
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада |Байдарка мен каноэде ескек есу | В финалы | Сергей Емельянов| Тимур Хайдаров
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Байдарка мен каноэде ескек есу | 1/4 финал | Мария Бровкова
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Еркін күрес | 57 келі | Мейрамбек Қартбай – Бекзат Алмасұлы
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Еркін күрес | 86 келі | Азамат Дәулетбеков – Аарон Брукс
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Байдарка мен каноэде ескек есу | Мария Бровкова
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Бокс | 80 келі | Марапаттау сәті
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Грек-рим күресі | 77 келі | Марапаттау сәті
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Бокс | 80 келі | Нұрбек Оралбай – күміс жүлдегер
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада | Грек-рим күресі | 77 келі | Финал | Демеу Жадыраев – күміс жүлдегер
Олимпийские Игры - 2024
12.08.2024
ХХХІІІ Жазғы Олимпиада Ойындары | Велотрек | Іріктеу кезеңі | Андрей Чугай
Загрузить еще