Жасөспірімдер Олимпиадасының іріктеу кезеңіне жеңіл атлетика бойынша қатысатын спортшылар анықталды

Таиланд астанасы Бангкок қаласы 2018 жылғы жасөспірімдер арасындағы Олимпиада ойындарының жеңіл атлетикадан Азия құрлығы бойынша іріктеу кезеңін қабылдайды.

Бұл іріктеу кезеңі 4-5 шілдеге жоспарланып отыр. Ал жалпы жасөспірімдер арасындағы Олимпиада ойындары 6-18 қазанда Аргентинаның Бэунос-Айрес қаласында өтеді. Олимпиада ойындарына 18 жасқа толмаған спортшылар қатысады. Бангкоктағы ірікте кезеңінде 36 сайыс бойынша жолдама үлестіріледі.

Жалпы, Азия аймағына 89 квота бөлінген. Оның 57-сі ұлдарға, 32-сі қыздарға тиесілі.

Сонымен, Бангкокта Олимпиада ойындарының нормативін орындауға баратын спортшылар:

Ұлдар:

1. Сергей Танин (2001), Астана – 100 және 200 метрге жүгіру

2. Ефим Тарасов (2002), ШҚО– 200 и 400 м

3. Кирилл Гй Петров (2001), Алматы обл.– 800 м

5. Владригорян (2001), Қарағанды обл.– 400 м

4. Николаимир Епишев (2002), Алматы обл.– 3 000 м

6. Станислав Филиппов (2001), Алматы обл.– 2 000 м к/а

7. Казим Джамалов (2001), Жамбыл обл. – 2 000 м к/а

8. Никита Осинский (2002), Павлодар обл. – 110 м т/а, ұзындыққа секіру

9. Никита Чупоршнев (2001), Қарағанды обл.– 400 м т/а

10. Даниил Литвинов (2001), Қостанай обл. – 400 м т/а

11. Асылжан Сабыр (2002), ОҚО. – биіктікке лақтыру

12. Сергей Оленич (2001), ШҚО– биіктікке лақтыру

13. Вадим Новаченко (2002), Алматы – үш қарғып секіру

14. Даниил Плотников (2001), Қарағанды обл.– диск лақтыру

15. Александр Лысенко (2001), Маңғыстау обл. – найза лақтыру

Қыздар

1. Адина Махсутова (2002), Алматы – 100 м, ұзындыққа секіру

2. Анастасия Трифонова (2001), Алматы – 100 және 200 метрге жүгіру

3. Александра Залюбовская (2002), Павлодар обл. – 400 м

4. Надежда Юрченко (2002), СҚО– 800 м

5. Ульяна Плеханова (2001), Қостанай обл. – 1 500 м

6. Александра Мохирева (2002), Қарағанды обл.– 1 500 м

7. Галина Панасенко (2001), Қызылорда обл. – 2000 м к/а

8. Дарья Демченко (2001), ШҚО– 100 м т/а

9. Дарья Дубинина (2001), ОҚО – 100 м т/а

10. Александра Егорина (2001), ШҚО– 400 м т/а

11. Яна Кочмар (2002), Қарағанды обл.– 400 м т/а

12. Кристина Морозова (2001), СҚО– 5 000 метрге спорттық жүріс

13. Елизавета Матвеева (2001), ШҚО – биіктікке секіру

14. Кристина Овчинникова (2001), Алматы – биіктікке секіру

15. Яна Тойбаева (2001), Алматы – сырықпен секіру

16. Ксения Зеленцова (2001), СҚО– ұзындыққа секіру

17. Анастасия Глухарева (2001), Ақмола обл. – үш қарғып секіру

18. Татьяна Овчинникова (2001), Алматы – үш қарғып секіру

19. Яна Груша (2002), Қостанай обл. – ядро лақтыру

20. Анастасия Калошина (2001), ШҚО – балға лақтыру

21. Назым Қанатқызы (2002), Алматы обл.– найза лақтыру

 

kazathletics.kz

Танымал жаңалықтар

Соңғы жаңалықтар

  • Жаңалықтар
Париж-2024: Олимпиадаға 80 спортшы аттанады, жолдаманы кім қалай жеңіп алды
  • Жаңалықтар
  • Теннис
Елена Рыбакина Үлкен Дулыға турнирінің жартылай финалына шықты
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Англия құрамасы Еуропа Чемпионатының финалына жолдама алды
  • Жаңалықтар
Президент ХХХІІІ жазғы Олимпиада ойындарына қатысатын Қазақстан құрама командасының мүшелеріне Мемлекеттік туды тапсырды
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Испания құрамасы Еуропа Чемпионатының финалына шықты
  • Жаңалықтар
  • Күрес
Мейрамбек Қартбай Париж Олимпиадасында бақ сынайды
  • Жаңалықтар
  • Теннис
Елена Рыбакина «Үлкен Дулыға» турнирінің ширек финалына жолдама алды
  • Жаңалықтар
  • Теннис
Юлия Путинцева Уимблдон турнирінде сенсация жасады
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Еуропа Чемпионатының жартылай финалына шыққан құрамалар белгілі болды
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Англия құрамасы Еуропа Чемпионатының жартылай финалында
  • Жаңалықтар
Канада Copa America турнирінің жартылай финалына шықты
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Франция Еуропа Чемпионатының екінші жартылай финалисі атанды
  • Жаңалықтар
Тони Кроос спорттық мансабын аяқтады
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Испания құрамасы Еуропа Чемпионатының жартылай финалына жолдама алды
  • Жаңалықтар
  • Бокс
Нұрбек Оралбайдың Олимпиада ойындарындағы басты қарсыластары кімдер?
  • Жаңалықтар
  • Теннис
Елена Рыбакина Уимблдон турнирінің үшінші айналымына шықты
  • Жаңалықтар
  • Футбол
Аргентина Copa America турнирінің жартылай финалына шықты
  • Жаңалықтар
Евгений Федоров пен Алексей Луценко Париж Олимпиадасына қатысады
  • Жаңалықтар
Александр Бублик «Үлкен Дулыға» турнирінің үшінші айналымына шықты
  • Жаңалықтар
  • Теннис
Теннистен Олимпиада ойындарына қатысатын Қазақстан құрамасы анықталды